Přeskočit navigaci

Novinky

Priatelia, stránka www.lunikix.sk vznikla na základe podnetov mnohých čestných a statočných občanov, hlavne z regiónu východného Slovenska. Nielen Košičania ale celé Slovensko vie, že LUNÍK IX je časovanou bombou. Časovanou bombou, ktorá môže vybuchnúť.

LUNÍK IX je zároveň aj jasným a konkrétnym príkladom, kde môže Slovensko skončiť, keď asociáli vo vládnych a štátnych inštitúciach budú ďalej pokračovať v svojej politike. Politike neriešenia problémov asociálnych skupín obyvateľstva, politike rozkrádania a tunelovania Slovenska.

Cieľom tejto stránky je otvorene informovať verejnosť o problematike a problémoch nielen LUNÍKA IX ale aj iných lokalít, kde asociáli ničia a strpčujú život statočným a čestným občanom Slovenska.

Na stránke www.lunikix.sk môžete prezentovať svoje myšlienky, názory, podnety, riešenia a pod. na túto problematiku a preto uvítame všetkých, ktorí sa chcú podieľať dobrovoľne a nezištne na rozširovaní obsahu a šírení tejto stránky či už ako redaktori, komentátori, fotografi, fanúšikovia, ktorí natáčajú zaujímavé videá a pod..

Ďakujeme za podporu a v prípade Vášho záujmu nás kontaktujte nás na email: redaktor@lunikix.sk
LunikIX.sk © 2014 – 2021    •    O webe    •    zabezpečuje Mudry Slon

Vytvorilo Visio